MIND

MIND Media on striiming teenuste kohalik turuliider ja enim kogenud veebiotseülekannete tootja Eestis.

Oleme olnud kohalikul turul pioneeriks – alustasime otseülekannete ja meediaserveriteenustega juba 2010 aastal ning juba järgmisel aastal tootsime Eesti esimese tõelise HD otseülekande spordivõistlusest. Esimesena alustasime ka tasuliste otseülekannetega ning serveerisime otseülekandeid mobiilsetele seadmetele. Meie teenused ja spetsialiteet on aidanud turule tulla paljudel huvitavatel projektidel nagu korvpalli-, käsipalli- ja jalgpalliliidu iganädalased veebiotseülekanded, DelfiTV, Kanal 2 veebiTV jpt. Abiks oleme olnud ka paljudele uutele otseülekandetootjatele.

MIND Media on tootnud sadu veebi- ja TV otseülekandeid ning neid on kajastatud kõikides tuntumates uudisportaalides miljonite külastajate poolt ning saanud alati väga head tagasisidet töökindluse ja pildikvaliteedi osas. Meie kollektiivi kuuluvad oma ala spetsialistid.

Meie lai valik kohandatud lahendusi – videopleierid, integratsiooni- ja automatiseerimiseprojektid, unikaalsed videotootmise võtted – on meie klientidel aidanud kokku hoida aega ja raha.

2014 on olnud MIND Media jaoks väga edukas aasta – oleme implementeerinud erinevaid innovatiivseid lahendusi oma klientide jaoks mis avavad uusi võimalusi täiesti uutel turgudel ning suutnud tõsta ekspordi osakaalu juba kasutusel olevatel toodetel.

Meil on privileeg töötada kokku oma ala parimatega: